Products

Straujā koronavīrusa infekcijas attīstība pasaulē, tai skaitā arī mūsu valstī, prasa izmantot visas iespējas tās ierobežošanai, tāpēc Latvijas farmācijas ražotāju Lotos Pharma un Larifāns farmaceiti un zinātnieki ir apvienojuši spēkus, lai izveidotu jaunus un efektīvus produktus, kas paredzēti dezinfekcijai un personīgajai higiēnai.

Jaunā koronavīrusa izraisītā slimība "Covid-19" ir ieviesusi izmaiņas mūsu dzīvē un darbībās. Arī mums Latvijā uz to ir jāreaģē un jāiesaistās, informēja Larifāns valdes locekle un zinātniece Guna Feldmane, kas ir pazīstama ar saviem atklājumiem pretvīrusu produktu LARIFAN atklāšanā un izveidē.

Lotos Pharma valdes loceklis Kaspars Ivanovs norāda, ka abi uzņēmumi pašreiz darbojas pie sešu jaunu biotehnoloģisku produktu izstrādes, kā arī ir uzrunājuši labākos Latvijas speciālistus, kas palīdzēs palielināt ražošanas jaudas un apjomus. Jauno pretvīrusu preparātu ražošanas process ir sarežģīts, tomēr tajā pašā laikā ir cerams, ka jau aprīlī jaunie produkti sasniegs patērētājus. Viens no jaunākajiem un aktuālākajiem produktiem no LARIFAN līnijas, kas parādījās tirgū jau martā, ir Larifan Spray Isotonic, kas satur LARIFAN aktīvo vielu un ir aizsargājošs līdzeklis deguna un rīkles gala gļotādas kopšanai, lai mazinātu iespēju dažādu vīrusu infekciju iekļūšanai organismā.

Tāpat abu uzņēmumu vadība uzsver, ka valdības un Pasaules Veselības organizācijas pasākumi ir ļoti svarīgi, lai mēs kopīgi varētu uzveikt vīrusus un citas saslimšanas.

//www.lotos-pharma.com/wp-content/uploads/2024/01/Virufix_PPT_webinar_16.slaids.jpg
section-44a7a89
Share