Aterolip

Image

KAS IR ATEROSKLEROZE, KO DARA HOLESTERĪNS?

Aterosklerozes attīstības 3 galvenie riska faktori:
0
Vecums
0
ĶMI (ķermeņa masas indekss)
0
ZBLH (zema blīvuma lipoproteīni) mmol/l
Image
Asinsvada šķersgriezums ar aterosklerotiskas pangas veidošanās stadijām

Viens no visbiežāk sastopamajiem aterosklerozes cēloņiem ir augsts holesterīna līmenis. Holesterīns kopā ar citām vielām uzkrājas asinsvados un izraisa aizsprostojumu, ko sauc par aterosklerozi. Tas traucē asins plūsmu un samazina skābekļa un citu uzturvielu daudzumu organismā.

Aterosklerozes attīstību ietekmē vecums, gēni un dzīvesveids.

KĀDAS SEKAS VAR IZRAISĪT ATEROSKLEROZE?

Ateroskleroze var ietekmēt artērijas sirdī, smadzenēs, rokās, kājās vai nierēs, izraisot:

Sirdslēkme, infarkts
Stenokardija (sāpes sirdī)
Insults
Miega artērijas bojājumi (galvassāpes, reibonis)
Hroniskas nieru slimības
Sirdslēkme, infarkts
Stenokardija (sāpes sirdī)
Insults
Miega artērijas bojājumi (galvassāpes, reibonis)

Hroniskas nieru slimības

Eiropas kardiologu asociācijas vadlīnijās minēts, ka pirmo 2 gadu laikā, 77% pārtrauc statīnu lietošanu, visbiežāk blakņu dēļ (miaļģija, rabdomialīze, disbakterioze ar zarnu disfunkciju).

Image
Mach, F., et al., (2020). 2019 ESC/EAS Guidelines for the management of dyslipidaemias: lipid modification to reduce cardiovascular risk. European Heart Journal, 41(1), 111–188.

Veselīgs dzīvesveids ir pirmā aizsardzība pret paaugstinātu holesterīna līmeni. Bet dažreiz ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem nepietiek. Jums var būt nepieciešams arī lietot holesterīnu pazeminošus līdzekļus, lai palīdzētu:

 • Samazināt zema blīvuma lipoproteīnu (ZBL) holesterīna līmeni jeb "slikto" holesterīnu, kas palielina sirds slimību risku;
 • Samazināt triglicerīdu (TG) līmeni, kas ir taukvielu veids asinīs, kas arī palielina sirds slimību risku;
 • Palielināt augsta blīvuma lipoproteīnu (ABL) holesterīna līmeni jeb "labo" holesterīnu, kas palīdz nodrošināt aizsardzību pret sirds slimībām.

JAUNUMS - AteroLip® Complex

AteroLip® complex- JAUNĀKĀS paaudzes komplekss normālai lipīdu vielmaiņai*

Jaunais Aterolip® complex satur unikālu dabas vielu kombināciju ar īpašu kompleksu iedarbību uz lipīdu, to skaitā holesterīna, veidošanos organismā. Tā ir daudzpusīga pieeja sirds un asinsvadu sistēmas atbalstam.

 
AteroLip® complex satur dabīgas vielas, kas piedalās dažādu taukvielu (lipīdu) normāla līmeņa nodrošināšanā

 

Image

Ja Jums ir nepieciešams atbalsts normāla lipīdu, to skaitā holesterīna līmeņa uzturēšanai, tad Aterolip® Complex ir paredzēts tieši Jums. Unikāla olīvlapu sausā ekstrakta hidroksitirozola, monakolīna K (Monascus purpureus), kas iegūts no fermentētiem sarkanājiem rauga rīsiem, un polikosanola kombinācija. Augu polikosanols darbojas līdzīgi kā ķīmiskie satīni (zāļu grupa, kuru izmanto holesterīna mazināšanai) un palīdz bloķēt holesterīna veidošanos aknās, savukārt sarkanos rauga rīsus lieto jau gadsimtiem ilgi, pateicoties to spēcīgajām veselību stiprinošajām īpašībām. Polikosanols dabiski atrodams cukurniedru vaskos. Formulā ietilpst arī niacīns (B3 vitamīns) un holīns pilnīgam un pareizam taukvielu atbalstam organismā. Hidroksitirozols, kas iegūts no olīvu lapu sausā ekstrakta palīdz aizsargāt pret zema blīvuma holesterīna oksidēšanos. Oksidācija ir ķīmisks process organismā, kurā mūsu šūnu molekulas vai šajā gadījumā tauki, piemēram, holesterīns, tiek bojāti ar nestabilām molekulām, ko sauc par brīvajiem radikāļiem. Tiek uzskatīts, ka īpaši oksidētais holesterīns ir kaitīgs artēriju veselībai, izraisot iekaisumu un sacietēšanu ar kalcifikāciju (ateroskleroze). Pārmērīgu oksidāciju var izraisīt tādi faktori kā stress, smēķēšana un alkohols.

Image
Spēcīga 6 dabīgu sastāvdaļu formula, lai nodrošinātu normālu lipīdu līmeņa uzturēšanu

Atšķirībā no vairuma lipīdu līmeņa ietekmējošu piedevu, kas satur tikai vienu vai divas vielas, mūsu inovatīvā formula sastāv no 6 rūpīgi atlasītām sastāvdaļām, kuras ir plaši pētītas un pierādījušas, ka tās nodrošina normālu lipīdu vielmaiņu un kavē aterosklerozes attīstītbu. Lipīdu vielmaiņas procesi ir iesaistīti "sliktā holesterīna" līmeņa samazināšana un "labā holesterīna" līmeņa paaugstināšanā.

Mūsu jaunais un spēcīgais komplekss, kas balstīts uz sinerģijas principu, ļauj līdzsvarot lipīdu līmeni un atbalstīt sirds un asinsvadu veselību, izmantojot dabiskas sastāvdaļas un galvenās uzturvielas.

AteroLip® complex sastāvā esošās aktīvās vielas nodrošina rūpes par sirds un asinsvadu sistēmu

Inovatīva dabas vielu kombinācija, kur katra no sastāvdaļām pastiprina "dabīgo statīnu" ( monakolīna K un polikosanola) iedarbību, samazinot “slikto holesterīnu” un triglicerīdus , paaugstinot “labo holesterīnu”. Sastāvā iekļauti standartizēti ekstrakti ar pētītu efektivitāti kardiovaskulārās sistēmas uzlabošanai.

*sastāvā esošais holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna vielmaiņu

Zinātnisks pārskats par AteroLip® complex vērtīgajām sastāvdaļām

Monakolīns K
Polikosanols
Holīns
Hidroksitirozols
Niacīns
B12 vitamīns
SVARĪGI!Ekspertu grupa ( European Commission, the Panel on Dietetic Products, Nutrition and Allergies) uzskata, ka, lai apmierinātu prasību veicināt veselīgu holesterīna līmeni, attiecīgās dabas vielas ir jālieto katru dienu. EFSA Journal 2011;9(4):2033

Galvenie ieguvumi veselībai

Efektīvā darbība, ko tiešā vai netiešā veidā veic AteroLip® complex esošās aktīvās dabas vielas

 • sastāvā esošais holīns uzlabo lipīdu (taukvielu) vielmaiņu
 • sastāvā esošais holīns piedalās homocisteīna (aterosklerozes riska faktors) vielmaiņas uzlabošanas procesos
 • polifenolam hidrokistirozolam piemīt pretiekaisuma darbība, kas svarīga aterosklerotisko procesu attīstīšanās procesos asinsvadu sieniņās
 • sastāvā esošajam hidroksitirozolam piemīt antiaterosklerotiska darbība (ZBL holesterīna oksidēšanās samazināšana)
 • artēriju endotēlija (asinsvadu iekšējais slanis) funkciju uzlabošana
 • vitamīns B12 veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos un palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu
 • niacīns un vitamīns B12 palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu

AteroLip® complex ir paredzēts lietošanai, kā atbalstošs papildinājums, tiem, kas:

 • grib uzsākt kontroli pār savu lipīdu, to skaitā holesterīna līmeni
 • nevar turpināt sintētisko statīnu lietošanu blakņu vai citu iemeslu dēļ
 • sirgst no metabolā sindroma (vielmaiņas problēma)
 • ir ar paaugstinātu ķermeņa masas indeksu jeb lieko svaru

AteroLip® complex sastāvs

6 vērtīgas aktīvās vielas, kas palīdz nodrošināt normālu lipīdu vielmaiņu* un uzlabo sirds un asinsvadu stāvokli

 

2,5 mg Monakolīns K; 10 mg Polikosanols; 82,6 mg Holīns; 5 mg Hidroksitirozols; 16 mg Niacīns; 2,5 mcg Vitamīns B12

*sastāvā esošais holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna vielmaiņu

AteroLip® complex lietošanas veids

Image

Lietošanas veids: ieteicams lietot pieaugušajiem iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā ēdienreizes laikā. Ieteicamais kursa ilgums 6 mēneši, pēc nepieciešamības lietošanas kursu var atkārtot.

Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām; nav ieteicams grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā; nepārsniegt ieteicamo diennakts devu; ieteicams no 18 gadu vecuma.

AteroLip® complex ir funkcionāls uztura bagātinātājs, izstrādāts saskaņā ar vadošo kardiologu ieteikumiem.

Ieteicamā diennakts deva ir 1 kapsula.

Lietošanas brīdinājumi

Kas padara AteroLip® complex īpašu?

6 atzīti dabas vielu ingredienti sirds un asinsvadu sistēmas atbalstam vienā kapsulā!

AteroLip® complex sastāvā iekļautās aktīvās vielas nodrošina nozīmīgu soļu darbību sirds un asinsvadu stāvokļa uzlabošanai – sastāvā esošais holīns nodrošina normālu lipīdu vielamiņu, spēcīgais no olīvu lapu sausā ekstrakta iegūtais hidroksitirozols kavē ZBL holesterīna oksidēšanos, kavē aterosklerozes attīstību, kā arī palīdz asinsvadiem būt elastīgiem un veselīgiem

Kas ir holesterīnu regulējošo dabas vielu efektīvās darbībās pamatā?

Dislipidēmijas problēmu risinājums ar pierādītām dabas vielām

Aterosklerozes attīstīšanās un holesterīna vielmaiņa in komplicēts process, kas atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem, t.sk. aknu darbības, asinsvadu endotēlija funkcijas, taukvielu uzsūkšanās, lipoproteīnu oksidēšanās, utt. Iedarbība uz aterosklerozes attīstības vairākiem patoģenēzes posmiem var dot labvēlīgu rezultātu.

4 svarīgi soļi holesterīna vielmaiņas uzlabošanai:

AteroLip® D normālam glikozes līmenim un normālai lipīdu vielmaiņai 

AteroLip® D ir jaunākās paaudzes inovatīvs un dabīgs produkts metabolā sindroma un diabēta pacientu atbalstam.

Sastāvā esošais kanēlis un hroms palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.

AteroLip® D , ko izstrādājuši Latvijas vadošie speciālisti sirds un asinsvadu veselībai, satur kanēli un hromu, kas palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs. Vitamīns B6 palīdz nodrošināt olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu. Vitamīni B6 un B12 veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos. Niacīns un vitamīns B12 palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.  Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru un normālu olbaltumvielu sintēzi. Vitamīns D nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Aterolip D ir veselīgs diabēta uztura bagātinātājs, kas var palīdzēt glikozes vielmaiņas procesā, vienlaikus veicinot cukura līmeņa normalizēšanos asinīs. Šis produkts jau ir saņēmis atzinību no pircēju puses un jūs varat lasīt par Aterolip D dažādās ziņu vietnēs. Cilvēkiem ar cukura diabētu lielākais šķērslis ir tas, ka viņu dzīvesveids un ēšanas paradumu izvēle ir kaut kādā veidā ierobežota. Aterolip D var palīdzēt tiem, kam ir ierobežots laiks fiziskām aktivitātēm un kuri nevar efektīvi ievērot veselīgas ēšanas plānu. Aterolip D palīdz visiem šiem pacientiem kontrolēt cukura līmeni asinīs, kā arī vispārējo veselību.

Zinātnisks pārskats par AteroLip® D vērtīgajām sastāvdaļām

Image
Īstais kanēlis
Monakolīns K
Polikosanols
Magnijs
Hroms
D3 vitamīns
B12 vitamīns
Niacīns
B6 vitamīns
Folijskābe

AteroLip® D  lietošanas veids

Image

Lietošanas veids: ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā ēdienreizes laikā. Drīkst lietot tikai pieaugušie no 18 gadu vecuma. Ieteicamais kursa ilgums 6 mēneši, pēc nepieciešamības lietošanas kursu var atkārtot.

Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām; neiesaka grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā; nav ieteicams lietot vienlaicīgi ar lipīdu līmeni pazeminošiem līdzekļiem.

Lietošanas brīdinājumi

AteroLip® fiber - normālam holesterīna* un glikozes līmenim**

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) un Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) apstiprinājusi beta-glikānu pozitīvo ietekmi uz holesterīna un glikozes līmeni
Image
*Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 3g tādu beta-glikānu, kas iegūts no auzām, auzu klijām, miežiem, miežu klijām vai no šādu beta-glikānu maisījuma. **Labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot no auzām vai miežiem iegūtus beta-glikānus.

Zinātnisks pārskats par AteroLip® fiber sastāva ingredientiem

Beta-glikāni
Ceļteku sēnalas (Psyllium husk)

AteroLip® fiber sastāvā esošās šķiedrvielas, beta-glikāni un ceļteku sēnalas, nonākot organismā, izveido viskozu gēla tīklu un piesaista holesterīna saturošās daļas, kas tiek uzņemtas ar pārtiku. Izveidotās daļiņas ir pārāk lielas, lai tās tiktu absorbētas, tādēļ tās dabīgā veidā tiek izvadītas no organisma un nenonāk asinsritē. Pēc līdzīga principa tiek kontrolēts arī glikozes līmenis jeb uzņemtais cukura daudzums.

Image

AteroLip® fiber lietošana

Image

Video informācija par holesterīnu un sirds un asinsvadu veselību 

 

"Dabīgie statīni tika lietoti Ķīnā jau p.m.ē. Noskaties video un noskaidro, kā iedarbojas AteroLip®"

Pirkt sev piemērotāko AteroLip® līnijas produktu 

Šobrīd pieejamie AteroLip® līnijas produkti
AteroLip® complex 30 kapsulas
AteroLip® complex N90 kapsulas
AteroLip® D 30 kapsulas
AteroLip® fiber 15 paciņas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā jālieto AteroLip® complex?
Kāda ir AteroLip® complex iedarbība?
Kāda ir AteroLip® D iedarbība?
Kā AteroLip® D atšķiras no AteroLip® complex?
Kas ir AteroLip® Fiber?
Ar ko atšķiras AteroLip® Fiber no citiem AteroLip® līnijas produktiem?
Vēlaties vairāk uzzināt par holesterīna veidošanās mehānismu un sirds-asinsvadu veselību?
Lipīdi ir tauki, kas tiek absorbēti no pārtikas vai sintezēti aknās. Triglicerīdi un holesterīns visvairāk veicina sirds un asinsvadu slimību attīstību, lai gan visi lipīdi ir fizioloģiski svarīgi.
Lasīt vairāk