Par mums

About

Lotos Pharma ir viens no visstraujāk augošajiem Latvijas farmācijas uzņēmumiem, kas dibināts 2013. gadā. Attīstoties, 2018. gadā tika atklāta jaunā uzņēmuma ražotne Mārupē, kas atbilst pasaulē atzītiem standartiem, ko apliecina Labas ražošanas prakses ( Codex GMP — Codex Good Manufacturing Practice) sertifikāts.

Katru gadu uzņēmums veic nozīmīgas investīcijas, lai pilnveidotu uzņēmuma darbību, ieviestu jaunas tehnoloģijas un rūpējas, lai produkti atbilstu augstākajiem standartiem. Šo darbību rezultātā 2020. gada maijā uzņēmums ieguva kvalitātes sertifikātu ISO 22000, kas ir nozīmīgs solis pašmāju tirgū, kā arī sniedz priekšrocības eksporta tirgos.

Paplašinot uzņēmuma darbību, 2018.gadā Lotos Pharma apvienoja spēkus ar vietējo farmācijas uzņēmumu Larifāns, lai kopīgi nodrošinātu patērētājus ar Latvijā izstrādātiem BIO produktiem, kas satur patentētu dabiskas izcelsmes komponentu dsRNS Larifan, kas produktam piešķir papildu vērtību.

section-97e16d7

Misija

Iedvesmot sabiedrību veselīgam dzīvesveidam un labklājībai, radot dabas produktus ikviena cilvēka veselībai un labsajūtai.

Vīzija

Būt par līderi tādu dabas preparātu izstrādē un ražošanā, kuri veido veselu sabiedrību.*

*Vesela sabiedrība, kas dzīvo saskaņā ar veselīga dzīvesveida principiem un preventīvi rūpējās par savu veselību.

Vērtības

Lotos Pharma panākumi ir cieši saistīti ar mūsu attieksmi pret klientu, tradīcijām un inovāciju kā jaunrades procesu, kā arī darbību saskaņā ar kompānijas vērtībām un reputāciju.

Lotos Pharma vērtības ir ieaustas ikkatrā kompānijas šķiedrā, šīs vērtības rezultējas ikvienā mūsu domā, idejā, lēmumā un darbībā.

section-3e1e80a

Lotos Pharma zīmola vērtības ietver

Dabas spēku

Mūsu entuziasms un pārliecības par dabas spēku un ietekmi uz cilvēka veselību, iedvesmo mūs uz izcilību it visā, ko mēs darām.

Sadarbību

Ikvienā komunikācijā mēs esam atvērti sadarbībai, lai kopā veidotu vienotu un veselu sabiedrību.

Cieņu

Mēs ievērojam taisnīgumu, cieņu un līdzjūtību gan pret klientu un sabiedrību, gan viens pret otru. Ikvienā dzīves situācijā, ikvienā mirklī.

Izaugsmi

Gan komandā, gan individuāli, mēs neapstājamies pie sasniegtā un neatlaidīgi turpinām pilnveidot ikvienu lietu un procesu, ar ko saskaramies ikdienā.

Ģimeni

Stipras ģimenes ir veselīgas sabiedrības pamats.

Uzdrošināšanos

Mēs izmantojam mūsu komandas gudrību, pieredzi un zināšanas, lai pārkāptu tradicionālos standartus un radītus unikālus, izcilībai atbilstošus produktus.

SIA "Lotos Pharma"
Reģ.nr. 40103638962
Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija
veikals@lotos-pharma.com