Komanda

section-3842357

Mūsu komanda

Lotos Pharma panākumus veido cilvēka, dabas un tehnoloģiju simbioze. Uzņēmuma komandu veido izcilākie savas jomas speciālisti, apvienojot spēkus, idejas, pieredzi un zināšanas, lai radītu tikai izcilākās kvalitātes produktus.

https://www.lotos-pharma.com/wp-content/uploads/2019/12/komanda-800x534.jpg
section-5ba5b5d

Uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs

Kāda ir uzņēmuma filozofija?

Fliozofija ir – tā kā nākam vēlāk, mēs varam izveidot tādus produktus, kas ir interesantāki patērētājiem, ar lielākām aktīvo vielu devām. Citu ražotāju produkti jālieto, teiksim, astoņas reizes dienā, taču mūsējie – divas. Mūsu mērķis ir radīt oriģinālproduktus, pie kuriem klients vēlētos atgriezties.

Kā radās Lotos Pharma nosaukums?

Lotos Pharma nosaukumu iedvesmojušas pozitīvās atmiņas par vasaras nometnēm – LOTOS vienībām, kurās studiju gados ļoti patika piedalīties, kā arī ģimenes daiļdārza dīķī izplaucis lotoss, kas Latvijas vasarās parasti neizzied.
Dzinējspēks, kas liek darboties biznesā
Man vienkārši patīk darboties, sapņot, izaicināt sevi uz lielākiem mērķiem, uzzināt kaut ko jaunu, radīt. Protams, ir jāmācās izskaust to, kas nedod rezultātu.

Jaunākie izaicinājumi?

Man patīk teiciens – nav svarīgi, kur tu stāvi, bet uz kurieni tu ej. Gribas visu laiku iet uz priekšu, attīstīt jaunus produktus, plānā ir vairāk nekā desmit. Gribas, lai uzņēmums būtu vēl atpazīstamāks, ieņemtu augstāku vietu Latvijas farmācijas nozarē. Gribas attīstīties, lai uzņēmumā strādā vairāk cilvēku un viņiem būtu interesanti ar mani.

Aizraušanās un hobiji?

Savā brīvajā laikā Kaspars kopj dārzu un sporto. Viņa ģimenes ap hektāru lielajā dārzā lielākoties aug dažādi skujkoki, arī daži ļoti reti eksemplāri. „Man patīk paeksperimentēt. Siltumnīcā mēģinu katru gadu uzlabot ražu, nelietojot nekādu ķīmiju.” stāsta K. Ivanovs. Savukārt sporta jomā Kaspara aizraušanās ir basketbols un hokejs. Hokeju gan viņš ar saviem komandas biedriem ir padarījis par īsteni drošu spēli. „Mums ir īsta ārstu komanda, kur spēlē ķirurgi, kardiologi, traumatologi un citi speciālisti.”

Lielākā kļūda, kas devusi mācību.

Esmu pārāk uzticējies cilvēkiem. Latvijā ir visai populāri, ka kāds kaut ko sliktu izdara aiz muguras. Katra neveiksme tomēr ir bijusi mācība, lai veidotu savu stilu, ko neviens nevar nokopēt.

https://www.lotos-pharma.com/wp-content/uploads/2019/12/vaditajs-534x800.jpg