Good Fiber svara samazināšanai ar šķiedrvielām
Medijiem, Produkti

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma ir izstrādājis jaunu produktu Good Fiber svara samazināšanai, kas paredzēts arī bērniem ar paaugstināta svara problēmām. Tas ir bagātīgs šķiedrvielu avots. Satur tādu vērtīgu šķiedrvielu kā glikomannānu, kas veicina svara samazināšanu (labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu pārtikā lietojot 3 g glikomannāna).

Uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs pauž viedokli, ka: "Šķiedrvielu deficīts ir globāla problēma. Pētījumi liecina, ka visā pasaulē un arī Latvijā vajadzīgo šķiedrvielu daudzumu ik dienu uzņem tikai 5% iedzīvotāju. Pēc Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) datiem, Latvijā ir otrs lielākais rādītājs cilvēkiem ar lieko svaru Eiropā, tāpēc mūsu komandas viens no izaicinājumiem ir radīt efektīvus produktus sabiedrības veselības uzlabošanai. Tā radās Good Fiber.”

Diēta kopā ar Good Fiber

Jau šovasar produkts būs pieejams Latvijas aptiekās. Pateicoties ārvalstu sadarbības partneru lielajai interesei, rudenī uzņēmums plāno produktu ieviest arī Baltijas un citās Eiropas valstīs.

Lotos Pharma misija ir iedvesmot sabiedrību veselīgam dzīvesveidam un labklājībai, radot dabas produktus ikviena cilvēka veselībai un labsajūtai. Šajā gadā (ņemot vērā epidemioloģisko situāciju) uzņēmums plāno, sadarbojoties ar nozares ekspertiem, rīkot apmācības un radošās darbnīcas, lai izglītotu sabiedrību par šķiedrvielu nozīmi veselīga dzīvesveida uzturēšanai.

Good Fiber efektīvs produkts svara samazināšanai
section-e1840ec

Lotos Pharma darbība ietver jaunu uztura bagātinātāju izstrādi eksporta tirgiem. Projekta Bio4Asia projekta ietveros Lotos Pharma (Latvija) sadarbībā ar uzņēmumu BioCC (Igaunija) strādā pie jauna probiotiku un prebiotiku produktu izstrādes, kas būs potenciāls produkts gremošanas trakta, aknu darbības un imūnsistēmas normālas darbības veicināšanai.

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Dalīties