Pirkt Aterolip

Pirkt AteroLip. Jaunums AteroLip produktu saimē

AteroLip Complex 30 kapsulas

Jaunais AteroLip Complex ar vispusīgāku iedarbību uz taukvielām (lipīdiem) - holesterīnu, triglicerīdiem, kā arī uz homocisteīnu. Jaunākās paaudzes komplekss normālai lipīdu vielmaiņai*

Klasiskais AteroLip tika radīts pirms vairāk neka 10 gadiem. Pacientiem ar paaugstinātu holesterīna līmeni parādījās iespēja izmantot pilnībā dabīgu līdzekli, kas efektivitātes ziņā ļoti līdzinājās statīniem.

AteroLip holesterīnu normāla līmeņa uzturošās īpašības piemīt t.s. Monakolīniem, kas iegūti no sarkanajiem rauga rīsiem. Galvenā aktīvā viela ir Monakolīns K, aktīvs savienojums, kas dabiski sastopams sarkanajos rauga rīsos un ir ķīmiskās struktūras ziņā identiskd recepšu holesterīna zālēm statīniem. Monakolīns K palīdz normalizēt endogēno holesterīna sintēzi organismā.

Kā galveno AteroLip priekšrocību lietotāji minēja mazāku blakusparādību skaitu un pakāpi, nekā sintētiskajiem analogiem. Tas radīja labāku līdzestību no lietotāju puses, tātad arī lielāku efektivitāti, jo AteroLip tika lietots regulāri un pareizās, rekomendējamās devās.

Tagad ir pienācis īstais brīdis, lai AteroLip saimi papildinātu jauns un inovatīvs produkts AteroLip Complex. Atzīmēsim dažus nozīmīgus iemeslus, kāpēc to bija nepieciešams darīt.

Image
Pārmērīga holesterīna veidošanās organismā un uzņemšana ar pārtiku.

Holesterīna veidošanās

Ir ļoti labi zināms, ka holesterīna vielmaiņa ir sarežģīts process, kas ietver sevi ļoti daudzus faktorus. Kā un kur holesterīns veidojas? Lielāka daļa holesterīna tiek sintezēts aknās un tieši šeit darbojās dabīgais statīns monakolīns K, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Pārējais holesterīns tiek uzņemts ar pārtiku.

Lipīdi un taukvielas

Lipīdi ir dažādi tauki, to skaitā holesterīns un triglicerīdi. Holesterīns ir tikai viena no vielām, kas pārprodukcijas gadījumā rada sirds un asinsvadu un citu orgānu slimību risku. Asinsvadu aizsprostošanās izraisītāju parasti apzīme ar holesterīnu, lai gan ir arī citas taukvielas jeb lipīdi, kas novirzes gadījumos, ko sauc par dislipidēmiju, var novest līdz insultam vai infarktam.

Aterosklerozes veidošanās procesa riska faktori

Sirds un asinsvadu slimību riska faktori ir vairāki. Dažus no tiem mēs spējam ietekmēt, kā piemēram, neveselīgu un nesabalansētu uzturu, kurā dominē tauki, it īpaši transtaukskābes, kas sastopamas rūpnieciski apstrādātos gaļas ēdienos, margarīnā, cepumos un kūkās var veicināt asinsvadu aterosklerozes attīstību.

Vēl noteikti ir jāatzīmē:

Fizisko aktivitāšu trūkums, vairāk sēdēšanas nekā kustību. Tas samazina ABL (labā) holesterīna līmeni.

Smēķēšana, kas pazemina ABL holesterīna līmeni, īpaši sievietēm. Tas arī paaugstina ZBL holesterīna līmeni.

Jaunas iespējas, kas balstītas uz zinātnisku pētījumu rezultātiem

Jaunākie pētījumi ir apliecinājuši, ka monakolīns K (klasiskā AteroLip galvenā sastāvdaļa) ir efektīvs ZBL (zema blīvuma jeb "sliktais" holesterīns) samazināšanā arī daudz zemākās devās. Tas dod iespēju radīt jaunu kapsulu, kura pietiktu vietas arī citām dabas vielām ar sirds-asinsvadu veselību veicinošu darbību.

Image
AteroLip complex dabas vielu kapsula

Jaunā kapsula. Kompleksa pieeja taukvielu vielmaiņas regulēšanā.

Iegūtās priekšrocības vairāku aktīvo vielu iekļaušanai vienā kapsulā ir devušas iespēju radīt labāku, ērtāk lietojamu un  inovatīvāku produktu.

Jaunā AteroLip Complex kapsula ir neaizvietojama palīdzība cilvēkiem, kuri cieš no dažām sirds un asinsvadu slimībām. Uzturot normālu lipīdu vielmaiņu un veicinot ķermeņa tauku uzsūkšanos, sintēzi un sadalīšanos, tas samazina lipīdu nogulsnēšanās risku asinsvadu sieniņās.

Ko nozīmē "kompleksa pieeja" un kā tā tiek realizēta pacienta labā?

Holesterīna disbalans ir komplekss process - holesterīns tiek uzņemts ar uzturu, tas tiek sintezēts aknās, to aktīvi pārvieto no aknām uz citiem orgāniem, holesterīns oksidējas un izgulsnejas asinsvados, to veidošanos ietekmē citas vielas, kā piemēram, homocisteīns un vēl daudzi procesi ir iesaistīti holesterīna vielmaiņā.

Tagad ir skaidri redzams, ka efektīvai iedarbībai uz holesterīna pārprodukciju un disbalansu arī ir jābūt vērstai uz dažādiem mehānismiem. Iedarbība tikai uz vienu faktoru, piemēram, normalizējot holesterīna sintēzi aknās, var būt nepietiekami efektīva vai arī ir jālieto augstas devas preparāti, lai tās būtu pietiekami iedarbīgas.

Image

Viens no galvenajiem mērķiem jaunā AteroLip complex izstrādē bija ar zinātniskiem pētījumiem pierādītu veselību veicinošu risinājumu pielietošana. Kardiologu vidū kā viena no pamata un atzītākajām metodēm sirds un asinsvadu slimību profilaksē ir Vidusjūras diētas principu ievērošana pacientiem.

Vidusjūras diēta ir saistīta ar visu iemeslu mirstības samazināšanos novērojumu pētījumos. Ir pierādījumi, ka Vidusjūras diēta samazina sirds slimību un priekšlaicīgas nāves risku. Pētījumi pierāda šīs diētas principu efektivitāti sirds un asinsvadu slimību, onkoloģisko saslimšanu, cukura diabēta un citu slimību risku mazināšanā. Amerikas Sirds asociācija un Amerikas Diabēta asociācija iesaka Vidusjūras diētu kā veselīgu uztura modeli, kas var samazināt attiecīgi sirds un asinsvadu slimību un 2. tipa diabēta risku. Vidusjūras diēta var palīdzēt zaudēt svaru cilvēkiem ar aptaukošanos. 

Vidusjūras diētā lielu lomu spēlē polifenoli, kas ir olīvu lapu ekstraktā ( hidroksitirozols), kas ir dabiski aktīvi savienojumi ar antioksidantu iedarbību un sniedz atbalstu sirdij un asinsvadiem. Darbības mehānisms ietver spēcīgu antioksidanta un pretiekaisuma iedarbību. Palīdz mazināt iekaisumu asinsvadu sieniņās un aterosklerozes attīstības risku. Vēl no pētījumiem ir zināms, ka Vidusjūras diēta efektīvāk aizkavē zema blīvuma holesterīna jeb “sliktā holesterīna” uzkrāšanos un artēriju aizsprostošanos, kas ir galvenais sirds slimību riska faktors.

AteroLip Complex satur Vidusjūras diētā izmantojamu un līdzīgu pēc savas darbības pamatvielu augu ekstraktus, kas stimulē taukvielu metabolismu organismā, tādā veidā palīdzot normalizēt lipīdu, tai skaitā holesterīna līmeni asinīs. Speciāli izstrādātā kombinācija ar monakolīnu K un polikosanolu ļauj optimāli atbalstīt sirds un asinsvadu sistēmas funkcijas. Lipīdu transportēšanai ir fundamentāla nozīme, tāpēc nepieciešams holīns. Holīna deficīts izraisa ZBL un triglicerīdu uzkrāšanos aknu audos un veicina taukainās aknas veidošanos. Holīns uzlabo aknu veselību un palīdz normalizēt lipīdu vielmaiņu.

*sastāvā esošais holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna vielmaiņu

Sastāvs 1 kapsulā:

 • holīns (holīna bitartrāts) (uzturviela, kas veidojās aknās)
 • monakolīns K iegūts no fermentētu sarkanā rauga rīsu (Monascus purpureus) pulvera
 • polikosanols (cukurniedru vaska izolāts)
 • hidroksitirozols iegūts no standartizēta olīvu (Olea europea) lapu sausā ekstrakta
 • niacīns (vitamīns B3)
 • vitamīns B12

Jaunās kapsulas papildus priekšrocības:

 • nesatur cukuru un ĢMO - izejvielas, kuras bieži izmanto uztura bagātinātāju ražošanā. AteroLip complex sastāvā NAV ģenētiski modificētu augu sastāvdaļas
 • nesatur glutēnu - piemērots cilvēkiem ar glutēna nepanesamību
 • koncentrēta formula - pateicoties tam, ir ērti lietot šādu bioloģiski aktīvo dabas vielu piedevu tikai 1reizi dienā
Image

Kam paredzēts AteroLip Complex?

 • cilvēkiem, kuriem ir ķīmisko statīnu nepanesamība
 • tiem, kas vēlas normālu lipīdu (holesterīna, triglicerīdu) un homocisteīna līmeni asinīs;
 • cilvēkiem ar zemu kardiovaskulāro risku, kas vēlas atbalstīt organismu;
 • cilvēkiem ar metabolo sindromu, aptaukošanos un lieko svaru.

Kā tas darbojās?

 • sastāvā esošais holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu vielmaiņu, īpaši tauku metabolismu organismā;
 • uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību;
 • atbalsta optimālu asinsvadu darbību, palīdzot novērst holesterīna nogulsnēšanos uz asinsvadu sieniņām;
 • antioksidantu darbības mehānisms kavē aterosklerozes attīstību;
 • uzlabo aknu darbību, tādejādi palīdzot lipīdu vielmaiņas procesam (arī holesterīna).

Pirkt jauno AteroLip Complex ražotāja veikalā

AteroLip Complex 30 kapsulas
AteroLip Complex 90 kapsulas

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Dalīties