Paaugstināts holesterīns un cukura līmenis asinīs

 Paaugstināts holesterīns un cukura līmenis asinīs

Laiku pa laikam pārbaudīt savus sirds veselības rādītājus, tai skaitā cukura līmeni asinīs jeb glikozes koncentrāciju asinīs, ieteicams ikvienam. Īpaši svarīgi regulāri, teiksim, reizi gadā, veikt asins izmeklēšanu ir cilvēkiem ar palielinātu svaru un vidukļa apkārtmēru vai citiem riska faktoriem, piemēram, ja kādu pirmās pakāpes radinieku piemeklējis cukura diabēts. Savlaicīgi konstatējot cukura novirzes no normas, vēl ir iespējams uzsākt pasākumus, lai novērstu vai attālinātu nepatīkamo diagnozi.
Endokrinologi norāda, ka pieaugošā saslimstība ar 2. tipa cukura diabētu ir cieši saistīta ar pacientu lieko svaru un aptaukošanos, ko sekmē pārāk liels taukvielu un ātro ogļhidrātu (miltu izstrādājumi, saldumi, saldinātie dzērieni, ievārījumi, kartupeļi, burkāni) īpatsvars uzturā, apvienojumā ar mazkustīgu ikdienu. Nenodedzinātās kalorijas galvenokārt nogulsnējas zemādas taukos uz kuņģa – tieši tāpēc vidukļa apkārtmērs ir viens no rādītājiem, kam jāpievērš uzmanība. Vienlaikus tiek minēts, ka veselīga dzīvesveida ievērošana var novērst pat līdz 80% saslimšanas gadījumu!

AteroLip efektīvs holesterīna samazināšanai

 

Holesterīna un cukura saistība

Ātrie ogļhidrāti ievērojami palielina glikozes koncentrāciju asinīs, pārkāpjot insulīna ražošanas mehānismus un izraisot vielmaiņas traucējumus. Augsts cukura līmenis izmaina nieru funkcijas, tāpēc ar urīnu pastiprināti tiek izvadīti arī organismam nepieciešamie vitamīni un minerālvielas, kuras piedalās tādos svarīgos procesos kā cukura šķelšanas reakcijas, it īpaši – cukuram pārveidojoties enerģijā.
Paaugstināts cukura līmenis veicina arī aterosklerozes attīstību. Tā ir hroniska asinsvadu slimība, kam raksturīga taukvielu – holesterīna, triglicerīdu – nogulsnēšanās artēriju sieniņu iekšējā slānī un asinsvadu nosprostošanās. Tāpēc ir svarīgi sekot līdzi ne tikai sava cukura līmeņa, bet arī holesterīna rādītājiem. Tos iztulkot palīdzēs ārsts, profesionāli izvērtējot individuālās īpatnības, ģenētisko fonu un iespējamos riska faktorus.
Jāņem vērā, ka paaugstināts holesterīns neliek par sevi manīt un neizraisa nekādus simptomus, kamēr nav uzkrājies pārmērīgā daudzumā, bet agri vai vēlu tas problēmas radīs. Holesterīns var krāties gadiem, līdz asinsvadi sašaurinās, nosprostojas un tiek piedzīvots insults vai infarkts.

AteroLip D jaunums cukura līmeņa samazināšanai

 

Veselīgs uzturs un fiziskās aktivitātes

Cilvēkiem, kuriem ir paaugstināts cukura līmenis, atslēga aktīvai, pilnvērtīgai un ilgai dzīvei ir zināšanas par uzturu. Mērena un sabalansēta ēšanas režīma ievērošana normalizēs glikozes koncentrāciju asinīs. Savukārt regulāra fiziska slodze palīdzēs organismam labāk izmantot insulīnu un glikozi, pazeminās asinsspiedienu un tauku (lipīdu) daudzumu, ierobežos to nogulsnēšanos, stiprinās sirds un asinsvadu sistēmas, izturību, kā arī vispārējo veselības stāvokli un, galu galā, – uzlabos pašsajūtu, attēlu spogulī un garastāvokli!

Holesterīna samazināšana ar dabīgajiem statīniem.

Labs palīgs – dabas vielu preperāts AteroLip 5D

AteroLip 5D , ko izstrādājuši Latvijas vadošie speciālisti sirds un asinsvadu veselībai, satur kanēli un hromu, kas palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs, un no fermentētiem sarkanā rauga rīsiem iegūto monakolīnu K, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni. AteroLip 5D satur arī citus vielmaiņai svarīgus elementus: magniju, B6, B12 un D3 vitamīnus.
Ieteicams lietot pa 1 kapsulai 2 reizes dienā vai pa 2 kapsulām 1 reizi dienā ēdienreizes laikā. Drīkst lietot no 18 gadu vecuma.

AteroLip ar monakolīnu K
section-73cb541
Dalīties
SIA "Lotos Pharma"
Reģ.nr. 40103638962
Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija
veikals@lotos-pharma.com