Āda aknu veselības spogulis
Aknu veselība

Kurš gan nevēlas maigu, mirdzošu, veselīgu ādu? Apskaužami tie cilvēki, kam tāda ir! Ar kādu brīnumkrēmu viņi to panākuši? Pūtīte uz sejas spēj sabojāt dienu. Tās dēļ nākas atlikt gaidītu tikšanos, tā var pat iedzīt depresijā! Izskats ietekmē mūsu psihoemocionālo stāvokli, rīcību, izvēles un pieņemtos lēmumus. Rūpēs par savu izskatu pērkam krēmus, losjonus un sejas maskas, apmeklējam skaistumkopšanas salonus un spa (kad tas atļauts un iespējams), konsultējamies ar speciālistiem. Taču patiesībā šādi mēs cīnāmies ar sekām, mēģinot nomākt tās, lai gan pareizāk taču būtu atrast cēloni, piekritīsiet? Daudzas ādas slimības visbiežāk saistītas ar vielmaiņas problēmām, un, novēršot tās, iegūsim veselīgu ādu! Kā mēdz teikt, skaistums nāk no iekšienes – šoreiz vistiešākajā nozīmē.

Āda aknu veselības spogulis

Cilvēka lielākais orgāns ir āda, bet lielākais iekšējais orgāns ir aknas. Un šiem orgāniem ir cieša saikne, proti, aknu funkcijai ir milzīga nozīme mūsu izskatā! Ne daudzi no mums savas sejas ārējo mirdzumu saista ar aknām, taču āda ir aknu veselības atspulgs. Ķīniešu medicīnā ādas kaites tiek regulāri ārstētas, novēršot nelīdzsvarotību aknās. Tas ir tāpēc, ka mūsu aknas ir atbildīgas par divām dominējošām funkcijām, kas ietekmē ādas veselību – gremošanu un detoksikāciju.

Aknas ir ķermeņa vielmaiņas rūpnīca, kas ražo enerģiju, lai uzturētu tūkstošiem funkciju, kuras ik mirkli veic visas ķermeņa šūnas, sākot no cīņas ar infekcijām un beidzot ar nozīmīgu olbaltumvielu un hormonu sintēzi. Matu folikuliem ir vajadzīga enerģija, lai mati izaugtu spēcīgi un spīdīgi; ādas šūnām ir vajadzīga enerģija, lai izvadītu toksīnus un atjaunotos; sirdij ir vajadzīga enerģija, lai efektīvi sūknētu asinis uz ādu, lai uzturētu kolagēna ražošanu un šūnām nodrošinātu skābekli, kas pasargātu tās no novecošanas. Kad aknas darbojas pareizi, asinis ir tīras, bez patogēniem un bagātas ar barības vielām, kas baro ādas šūnas. Kad aknas ir pārslogotas, asinis tiek slikti filtrētas un galu galā kļūst toksiskas, tajās trūkst barības vielu. Ja aknas nepilda savu uzdevumu efektīvi sadalīt toksīnus, tie no organisma jāizvada citiem līdzekļiem – daudzos gadījumos tie izdalās caur ādu.

Āda aknu veselības uzturēšanai

Uz ādas var izpausties gan akūta, gan hroniska aknu slimība. Kad dziļākajos ādas slāņos uzkrājas pārmērīgs toksīnu daudzums, tas izraisa iekaisumu, kas var parādīties kā niezoši izsitumi jebkurā ķermeņa daļā, pinnes, pūtītes (akne), dermatīts, ekzēma, nātrene, psoriāze, brūni plankumi, priekšlaicīga ādas novecošanās un grumbu veidošanās. Ādas problēmām ir neskaitāmi veidi, un diagnozei bieži nepieciešama konsultācija ar ādas speciālistu vai dermatologu. Dažreiz ir ļoti grūti precīzi noteikt, kāpēc pacientam ir hroniskas ādas problēmas, un šī iemesla dēļ tās var būt grūti efektīvi ārstēt. Ja izsitumu novēršanai ādu apstrādā ar spēcīgiem steroīdu krēmiem vai antihistamīna līdzekļiem, toksīni tiek nomākti dziļāk ķermenī un nevar izkļūt caur ādu, taču tas var izraisīt veselības problēmu parādīšanos dziļākā līmenī. Vēlaties skaistu ādu? Rūpējieties par aknu veselību!

Hepasan Forte efektīvs produkts aknu attīrīšanai

Lielākā daļa cilvēku neapzinās, cik lielu negatīvo iespaidu uz aknu veselību atstāj ikdienas kaitīgie ieradumi. Aptuveni 85% pieaugušo ir aknu bojājumi. Tas ir tādēļ, ka manāmi simptomi, kas liecinātu par aknu darbības traucējumiem, parasti izpaužas tikai tad, kad bojājums skāris jau 75 % aknas. Taču ir arī laba ziņa! Aknas ir unikālas ar to, ka tās ir vienīgais orgāns, kurš spēj pilnībā atjaunoties. Tādēļ ar pašdisciplīnu uztura jautājumos, kā arī samazinot kaitīgos ieradumus, ir iespējams uzlabot aknu un ādas veselību. Iekļaujiet ēdienkartē vairāk dārzeņu, kas bagāti antioksidantiem, it īpaši lapu zaļumus, lietojiet zivju eļļu, kas satur Omega 3 piedevas, ierobežojiet alkohola patēriņu vai, vislabāk, atsakieties no tā vispār! Jūsu aknas un āda būs jums pateicīgas! Papildus var lietot arī dabiskus hepatoprotektorus. Pazīstamākais no augu izcelsmes aknu šūnu aizsargiem ir mārdadzis, kas satur silimarīnu. Tas stiprina aknu membrānu, veicina žults izvadi un aknu šūnu atjaunošanos.

Uzņēmums Lotos Pharma aknu veselībai piedāvā preparātu Hepasan Forte, kas radīts, izmantojot inovatīvus tehnoloģiskos risinājumus. Rezultātā ir izdevies apvienot holīnu, kas iegūts no esenciālajiem fosfolipīdiem, ar mārdadža (satur 80% silimarīna), pieneņu sakņu un artišoka ekstraktu. Līdz ar to ir izveidots komplekss produkts aknu veselībai, kur holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu un homocisteīna metabolismu un palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Mārdadža un artišoka ekstrakti uztur normālu aknu veselību, palīdz nodrošināt aknu šūnu aizsardzību un veicina žults veidošanos. Pienenes ekstrakts sekmē normālu aknu un kuņģa funkciju. Hepasan Forte var iegādāties aptiekās, kā arī Lotos Pharma interneta veikalā www.lotos-pharma.com.

Hepasan Forte efektīvs produkts
section-377ebc4
Dalīties