Kā stiprināt organismu pret vīrusiem?
Imunitāte

Organisma stiprināšana pret vīrusiem

Vīrusu laikā ir ļoti svarīgi stiprināt savu imūnsistēmu un organismu. Sekojot pāris vienkāršiem ieteikumiem, ir viegli sava organisma aizsargspējas turēt pietiekoši spēcīgas.

Organisms pats neražo un diemžēl ar ēdienu arī neuzņem visus nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, kas nepieciešamas pilnvērtīgai organisma un imūnsistēmas darbībai.

Mediķi un zinātnieki jau gadu desmitus pēta vīrusus un to paveidus visā pasaulē, viņi kopīgiem spēkiem cenšas atklāt vielas, kurām ir vislielākais aizsardzības potenciāls pret vīrusiem. Pētīšanā tiek izvērtēti cilvēki, kuri ar vīrusiem nesaslimst, kuri saslimst, kuriem slimības gaita noris vieglāk un kuriem sākas komplikācijas. Pēdējos pētījumos tika konstatēts, ka cilvēki, kuru organismā bija vairāk vitamīni un minerālvielas slimo vieglāk vai nesaslimst nemaz, savukārt tiem, kuru slimības gaita bija smaga, organismā bija pazemināts vairāku vitamīnu un minerālvielu daudzums.

Kā stiprināt organismu pret vīrusiem?

Balstoties uz šiem zinātniski pamatotajiem pētījumiem, Latvijas ražotājs Lotos Pharma ir radījis inovatīvu produktu Imunosli Virufix, kura sastāvā ir šie pieci, vitāli svarīgie, kompleksie elementi – C vitamīns, D vitamīns, P vitamīns jeb kvercetīns, cinks un melatonīns. Produkta sastāvs veidots saskaņā ar ortomolekulārās medicīnas principiem, kas vērsti uz aktīvo vielu sabalansēšanu vajadzīgajās devās un pareizās attiecībās. Imunosil Virufix sastāvā esošais cinks, vitamīni C un D veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Kāda ir komplekso elementu loma cilvēka organismā vīrusu infekcijas gadījumā?

Jebkura vīrusa mijiedarbību ar organisma saimniekšūnu nosacīti var iedalīt trīs stadijās: pirmsšūnas, šūnas un pēcšūnas stadijā. 

1. stadija: Vīrusa mērķis ir iekļūt cilvēka šūnā. Bez tās vīruss nevar pastāvēt.

Kamēr vīruss šo mērķi nav sasniedzis, ar to var cīnīties gan, piemēram, lietojot piemērotas sejas maskas, ievērojot sociālo distancēšanos un mazgājot rokas, gan arī nodrošinot, lai mūsu organismā būtu pietiekami daudz C un P vitamīna.

2. stadija: Ja vīrusam tomēr izdodas iekļūt cilvēka šūnā, tad ir svarīgi darīt visu, lai apturētu un ierobežotu vīrusa vairošanos.

Šeit talkā var nākt C vitamīns, kvercetīns un cinks, kam, esot organismā pietiekamā daudzumā, vīrusa vairošanās šūnās tiek apgrūtināta. Elementu komplekss organismā neveido gēnu replikācijas, tādejādi daudz labāk tiek pasargāts cilvēka organisms.

3. stadija: Ja tomēr vīruss ir iekļuvis šūnā un veido iekaisuma jeb toksīnu stadiju, ir jārūpējas, lai organismā būtu pietiekami daudz elementu, kuriem piemīt antioksidantu un pretiekaisuma īpašības.

Piemēram, svarīgi, lai pietiekami būtu  D vitamīns, melatonīns un kvercetīns. Šīs vielas neļauj vīrusam un tā radītajiem toksīniem pārmērīgi ietekmēt cilvēka organismu. Jo vairāk toksīnu tiks absorbēti, jo mazāk tie ietekmēs organismu un pašsajūtu.

Kā stiprināt organismu pret vīrusiem?

Viennozīmīgi ir skaidrs, ka dažādi vīrusi mūsu sabiedrībā un vidē pastāv un pastāvēs. Taču, ja mēs paši savā labā darīsim visu, kas nepieciešams, tad sevi maksimāli pasargāsim.

Vērts pieminēt, ka organisma spēja pretoties nelabvēlīgu vides faktoru un slimību izraisītāju ietekmei, atkarīga arī no mūsu pašu rīcības – veselīgs dzīvesveids, kustības svaigā gaisā, pilnvērtīgs miegs un sabalansēts uzturs ir tikai daži no ieteikumiem, lai pasargātu sevi no nevēlamiem vīrusiem.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 

Lotos Pharma darbība ietver jaunu uztura bagātinātāju izstrādi eksporta tirgiem. Projekta Bio4Asia projekta ietveros Lotos Pharma (Latvija) sadarbībā ar uzņēmumu BioCC (Igaunija) strādā pie jauna probiotiku un prebiotiku produktu izstrādes, kas būs potenciāls produkts gremošanas trakta, aknu darbības un imūnsistēmas normālas darbības veicināšanai.

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Dalīties