Pieci vienkārši padomi sirds veselības uzlabošanai
Sirds veselība

Pieci vienkārši padomi sirds veselības uzlabošanai

Saskaņā ar ASV Slimību kontroles un profilakses centra datiem katrs ceturtais nāves gadījums ir saistīts ar sirds slimībām. Līdzīga statistika atrodama arī vairākās Eiropas valstīs. Tas joprojām ir biežākais nāves cēlonis gan vīriešiem, gan sievietēm, tādēļ, gadu skaitam krājoties, svarīgi piedomāt par saviem paradumiem, dzīvesveidu, iespējamiem riskiem.

Kardiovaskulāro slimību risku paaugstina profilakses pasākumu neievērošana, taču provocējošais faktors var būt arī ģimenes anamnēze. Ja jūsu vecākiem, vecvecākiem ir bijušas sirds slimības, ir liela iespējamība, ka tās var piemeklēt arī jūs. Sirds slimība var izraisīt tādas nopietnas komplikācijas kā sirds mazspēja, sirdslēkme, insults, aneirisma, perifēro artēriju slimība, kā arī pēkšņu sirds apstāšanos.

Vieglāk ir ievērot profilaksi nekā cīnīties ar problēmām. Sāciet veikt dzīvesveida izmaiņas, lai samazinātu sirds slimību un turpmāko problēmu risku. Sirds veselības uzturēšanai, jāievēro vienkārši padomi, kas sniedz labumu arī citām dzīves jomām, tādējādi, koncentrējoties uz sirds veselību, jūs darāt labu visam ķermenim!

AteroLip holesterīna kontrolei

1. Atmetiet smēķēšanu!
Ja smēķējat tabaku, elektroniskās cigaretes vai lietojat citus tabakas izstrādājumus, nekavējoties atmetiet to! Nikotīns negatīvi ietekmē asinsvadu un sirds veselību.

2. Izvairieties no alkohola lietošanas!
Smaga alkohola lietošana kaitē sirds veselībai. Lai gan daži pētījumi liecina, ka noteiktu alkoholisko dzērienu mērenai lietošanai var būt pozitīva ietekme uz veselību, vislabāk ir ierobežot uzņemšanu līdz vienam dzērienam dienā vai pilnībā atturēties no alkohola lietošanas.

3. Esiet aktīvs!
Mēģiniet veikt aerobos vingrinājumus vismaz 30 minūtes dienā, trīs līdz piecas reizes nedēļā. Katru nedēļu ziedojiet vismaz 150 minūtes sirdsdarbību uzlabojošiem vingrinājumiem. Palieliniet sirdsdarbības ātrumu, veicot vienkāršu darbību, piemēram, ejot ātrā tempā.

AteroLip holesterīna samazināšanai

4.Saglabājiet veselīgu svaru!
Lai saglabātu veselīgu svaru, regulāri jāvingro un jāsamazina porciju lielums un kaloriju patēriņš ēdienreižu laikā. Vienkārši sakot, lai zaudētu svaru, jāsadedzina vairāk kaloriju nekā patērējat.

5. Ēdiet sabalansētas maltītes!
Veselīgas un svaigas pārtikas izvēle – piemēram, dārzeņi, augļi, veseli graudi un pākšaugi – samazina aptaukošanās, sirds slimību un diabēta risku, kā arī ļauj justies labāk nekā, ja ēdat apstrādātu un neveselīgu pārtiku.

AteroLip efektīvi samazina holesterīnu.

Kontrolējiet riska faktorus!
Vismaz reizi gadā veiciet pārbaudes pie ģimenes ārsta.

  • kontrolējiet augstu asinsspiedienu (hipertensiju)
  • veiciet asinsanalīzes
  • centieties novērst augstu holesterīna līmeni

AteroLip  - Latvijā radīts produkts normālam holesterīna līmenim

Uzņēmuma Lotos Pharma sortimenta lepnums ir sarkanā rauga rīsu preparāts AteroLip,  kas ir Baltijas valstu tirgus līderis savā produktu grupā. Tā sastāvā ir dabas vielas, kas minētas jaunākajās Eiropas Kardiologu dislipidēmijas vadlīnijās. AteroLip sastāvā ir monakolīns K, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 10 mg monakolīna K no fermentētiem sarkanā rauga rīsu preparātiem.

AteroLip ir pieejams 30 kapsulu iepakojumā, kas pietiks mēneša kursam,  kā arī izdevīgajā 90 kapsulu iepakojumā, kas pietiks trīs mēnešiem. Produktu ir ērti lietot, tikai 1 kapsula dienā!

AteroLip ražots Latvijā
section-c23075c
Dalīties